Dresūros mokykla

Dresūros aikštelė Kaune, Šilainiuose, prie 9-tojo forto

Mūsų veislyne sukaupta daugelio metų šunų treniravimo patirtis. Mes ruošiame šunis ne tik standartiniams egzaminams, tokiems kaip IGP, BH-VT, Shutzhund, FH, bet ir namų apsaugai, mokiname šunis teisingai elgtis ir jų gyvenamoje vietoje (bute, namuose), šaliname ydas, įgytas augimo eigoje. Šunų treniravimas vyksta ne tik aikštelėje, kur darbas pravedamas su grupe šunų dalyvaujant ir šeiminkams, bet ir individualiai.

Daugelis mūsų dresuotų šunų tapo ir bendro paklusnumo varžybų, ir Lietuvos IGP čempionatų prizininkais bei nugalėtojais. Didžiausią dėmesį mes skiriame IGP dresūrai. IGP dresūra - tai visapusiška tarnybinio šuns dresūra, kurios metu šuo įsisavina sekimą pėdsakais ir daiktų suradimą, pilnai įsisavina visas šuns valdymo komandas: sėdėt, gult, stot, greta su pavadėliu ir be pavadėlio, daikto aportiravimas, šokimas per kliūtis, komanda pirmyn; taip pat šuo išmoksta nusikaltėlio paieškos, sulaikymo ir konvojavimo pratimus.

Mūsų veislyne IGP ir kitiems egzaminams buvo paruošti ir juos išlaikė šie šunys: žiūrėkite skyrelyje SPORTAS.

Mokymo programos

IGP visų dalių programos;
BH - šuo mieste programa;
Bendras paklusnumas;
Ringo dresūra-pasiruošimas parodoms.

Informacija

Informacija telefonu +370 655 71398
Dresūros aikštelės darbo laikas:
II  nuo 18:00 iki 20:00
IV  nuo 18:00 iki 20:00

Mokyklos darbuotojai

Vadovas, mokyklos įkurėjas: Andrius Čečys
30 metų šunų dresavimo patirtis, oficialus LKD dresuotojas, LKD teisėjo padejėjas IGP C dalyje, tarptautinės kategorijos dresūros teisėjas.
 

Dresiruotoja Samanta Čečytė

LKD dresiruotoja, LKD Nacionalinės kategorijos teisėja bei didelė patirtis šūnų ringo dresūroje.

Lietuvių